Play Game

Ateş ve Su Orman

Stars: 1/5 Played: 17 İki Kişilik Oyunlar

Ateş ve Su Orman

Ateş ve Su Orman

Ateş ve Su Orman Play Now!

Play

Ateş ve Su 1'de, ormanın içinde gizlenmiş birçok gizem ortaya çıkmak üzeredir. Ateş ve Su Orman Tapınağı'nda, iki temel arkadaş ormanın derinliklerindeki gizemli tapınağı keşfetmeye karar verdi. Her iki karakteri de kontrol etmeye hazır olun. Sevgili serinin ilk oyununda ilginç platform seviyeleri, zorlu bulmacalar ve parlayan elmaslar sizi bekliyor. Keşfetmek ve orman tapınak kaçmak çalışırken onlara yardım.

Ateş ve Su Ormanı bulmaca platform türünde çok popüler bir oyun haline gelmiştir. Oyunda amacınız her iki karakteri kontrol etmek ve bulmacaları çözerek seviyeleri tamamlamaktır. Bulmacaları çözmek için, her iki karakteri de kontrol etmeniz gerekir, çünkü her zorlu seviye çözmek için ekip çalışması gerektirir. Doğası gereği, iki kahramanın kendine özgü zayıflıkları ve yetenekleri vardır. Fireboy lav havuzlarından ve diğer ateşli tuzaklardan sorunsuzca geçebilir. Fakat bir su havuzundan geçmeye çalışırsa, söndürülecek ve ölecektir. Aynı şey Watergirl için de geçerlidir: su havuzlarından kolaylıkla geçebilir, ancak ateşle temas ettiğinde ölür. İkisi de yeşil goo havuzlarına dokunarak hayatta kalamazlar. Ne pahasına olursa olsun onlardan uzak durun. Bir karakter öldüğünde oyunu kaybedersiniz. Fireboy'u kontrol etmek için ok tuşlarını ve Watergirl'i kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca seviyeleri tamamlamak için taşlar toplayabilirsiniz. Kırmızı taşlar Fireboy, mavi olanlar Watergirl'in alması içindir.

İlk macera Fireboy ve Watergirl Orman Tapınağı birçok seviye ve bağımlılık yapıcı bir oyun sunuyor. Oyunu tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Fireboy & Watergirl oyun koleksiyonumuzdaki bu sevimli karakterlerin diğer maceralarını kontrol etmeyi unutmayın.
 I Want to Play A Game?